Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Yolo Bar Kërkon të punësojë Banakier

Puna me 2 turne. Paga e kenaqshme + siguracione, Adresa: Rr. Kavajes, Kompleksi Delij...

Botuar më 22/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

PIANO BAR ELIZE Kërkon të punësojë Kamarier

Kushte shume te mira pune, Adresa: Perballe Parlamentit

Botuar më 23/07/2019

GLOBEX SH.P.K Kërkon të punësojë Teknik

Per birra. Person energjik, me deshire per pune, te jete korrekt. Mosha 23-26 vjec, Adresa: Yzberisht, Rruga Tre Deshmoret

Botuar më 23/07/2019

Zgara Korcare Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 23/07/2019

Zgara Korcare Kërkon të punësojë Kamarier

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 23/07/2019

RESTORANT VILA 7 Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne, Adresa: Rruga e Kavajes, tek Kisha Katolike

Botuar më 23/07/2019

Kerkojme 4 Shitese

Per dyqan Picerie , Me dy tune , Paga e kenaqshme , te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 23/07/2019

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Ndihmese

- Ndihmes Banakiere/Kuzhiniere. Paga dhe kushte pune shume te kenaqshme., Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frashri”

Botuar më 23/07/2019

Bar Kafe & Finger Food Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Paga dhe kushte pune shume te kenaqshme+kontrate., Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frashri”

Botuar më 23/07/2019

Furre Buke Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune. Paga e Kenaqshme. Preferohen me banim afer zones, Adresa: Fusha Misto Mame, ne Kombinat

Botuar më 23/07/2019