Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes picier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te njohe shume mire kuzhinen tradicionale dhe ate italiane, Tiranë, Adresa: Rruga e ...

Botuar më 14/07/2018

RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, prane qendres Globe

Botuar më 14/07/2018

Bar Kafe "Trendafili i Bardhe" Kërkon të punësojë Picier/e

- Krepier/e. Me eksperience pune. Paga 50.000 leke, Adresa: Blv. “Gjergj Fishta”,...

Botuar më 12/07/2018

Vila Korça Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Mosha 20-40 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 18/07/2018
e kenaqshme dhe siguracione

Vila Korça Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Mosha 20-35 vjec, Adresa: Rruga e Kavajes

Botuar më 18/07/2018
e kenaqshme dhe siguracione

ERLIN SHPK Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Me eksperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 18/07/2018

ZGARA TE KORCA Kërkon të punësojë Sanitare

Me eksperience pune. Paga shume e kenaqshme + siguracione, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 18/07/2018

XOXO BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rruga Bardhyl, tek karburant Fredi

Botuar më 18/07/2018
e kenaqshme

VITA 99 RISTORANTE ITALIANO Kërkon të punësojë Pjatalarese

Preferohet nen moshen 40 vjec , paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga: Komuna e Parisit, perballe Stadiumi Dinamo

Botuar më 18/07/2018

PIZZERI TASTY Kërkon të punësojë Motorrist

Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Zona e Freskut

Botuar më 18/07/2018

PIZZERI TASTY Kërkon të punësojë Picier

Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Zona e Freskut

Botuar më 18/07/2018

PIZZERI TASTY Kërkon të punësojë Motorrist

Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Zona e Freskut

Botuar më 18/07/2018