Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH NJOFTIME PUNE NGA KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: paga mbi 100.000 leke |

Ne terren per rrethet. Te kete eksperience pune dhe patente te klasit B dhe C (Klasi...

Botuar më 23/09/2021
paga mbi 100.000 leke

KAMARIER/BANAKIER BAR RESTORANT DELICE

Paga: Ofrohet page e kenaqshme+sigurime |

E Diela pushim. Puna turni 1-re, me eksperience pune, kushte shume te mira pune dhe transport i siguruar, Tiranë

Botuar më 25/09/2021
Ofrohet page e kenaqshme+sigurime

ZGARIST OFERTE PUNE - QOFTE TYMI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Rrethrrotullimi, Kamez, rruga Skenderbeu

Botuar më 25/09/2021
E kenaqshme

BANAKIER/E OFERTE PUNE NGA BAR PICERI PAJTONI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira puen, Adresa: Poshte Casa Italies, brenda Pajtoni Center, kati III

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

SISTEMUESE OFERTE PUNE NGA EURO MARKET TIRANA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarat te paraqiten cdo dite tek marketi ne orarin 10.00-15.00 ne adresen, te interesuarit te dergojne cv ne adresen:, Adresa: Don Basko, Prane Vizion Plus

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

KASIERE OFERTE PUNE NGA EURO MARKET TIRANA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarat te paraqiten cdo dite tek marketi ne orarin 10.00-15.00 ne adresen, te interesuarit te dergojne cv ne adresen:, Adresa: Don Basko, Prane Vizion Plus

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

MENAXHERE AR-BI SERVISI SHPK Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Me eksperience, ar-bi service shpk kerkon te punesoje,menaxher/e kategorie.zhvillon dhe egzekuton strategjinë e çmimeve dhe promocioneve të kategorisë.përgjegjës për planifikimin dhe implementimin e strategjisë për kategorinë e produkteve.menaxhon portofolin e produkteve.bashkepunon me klientin për të zhvilluar aftësinë e të kuptuarit të nevojave të tyre me qëllim përmirësimin e eksperiencës që ofrojmë.bashkepunon me departamentin e marketingut dhe te shitjeve të krijojë një kontent cilësor dhe të realizojë një navigim të lehtë për konsumatorin.analizon tregun dhe trendet.drejton negocimin dhe komunikimin me furnitorët për sigurimin e çmimeve dhe games të përshtatshme me strategjinë.te interesuarit jane te lutur te dergojne aplikimin e tyre me subjekt pozicionin e deshiruar ne:email: [email protected], Tiranë

Botuar më 25/09/2021
Shume e mire

AGJENT SHITJESH AR-BI SERVISI SHPK Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire |

Me eksperience, yes cash & carry pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e gjirokastresagjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh zonen.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilitet ne orare., Gjirokastër

Botuar më 25/09/2021
Shume e mire

SALLATIERE Njoftime pune Njoftime pune! RISTORANTE GUSTO DI 'JON

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Donoka Kastrioti".

Botuar më 25/09/2021
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANTI Njoftime pune MAYESTIC HOTEL NE DURRES I CILI VJEN ME RISI NE TREGUT TE PUNES!! Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGAT ME TE MIRA NE TREG |

Ofrojme: * Kontrate Pune afatgjate. * 1 dite ne jave pushim. * Leje vjetore sipas kodit te punes. * Kushte shume te mira pune. * Transport i siguar, Adresa: Tek Shkembi Kavajes, plazh, Durrës

Botuar më 25/09/2021
OFROJME PAGAT ME TE MIRA NE TREG

KAMARIER/E BARI Njoftime pune MAYESTIC HOTEL NE DURRES I CILI VJEN ME RISI NE TREGUT TE PUNES!! Kërkon të punësojë

Paga: OFROJME PAGAT ME TE MIRA NE TREG |

Ofrojme: * Kontrate Pune afatgjate. * 1 dite ne jave pushim. * Leje vjetore sipas kodit te punes. * Kushte shume te mira pune. * Transport i siguar, Adresa: Tek Shkembi Kavajes, plazh, Durrës

Botuar më 25/09/2021
OFROJME PAGAT ME TE MIRA NE TREG
)