Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIERE

BAR WEST

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune

Kontakte

Bulevardi Deshmoret e Kombit, kullat Binjake
Tiranë

Botuar më 13/01/2021

)