Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER Bar Select Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Selvia

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mi...

Botuar më 02/08/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES PICASH PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 10/08/2020
e kenaqshme

PJATALARESE PIZZERIA SAPORITA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Stadiumi Dinamo, ish tregu i makinave nga krahu i tribunes

Botuar më 10/08/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR RESTORANT "PJERINO" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Medreseja

Botuar më 10/08/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Roma Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Me eksperience pune, Adresa: Tek pallatet Agimi

Botuar më 10/08/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune

PUNONJES BUTRINTI FERM (kompleks blegtoral) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per punesim afatgjate. Perparesi kane personat cift., ofrohet akomodim dhe strehim, si dhe kushte shume te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit per me shume informacion:, Adresa: Cuk, Sarande, Sarandë

Botuar më 09/08/2020
e kenaqshme + sigurime

RECEPSIONIST Restorant Le Noir Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Hoteli. Kushte te mira pune, me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza, Tiranë

Botuar më 08/08/2020
paga e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Restorant Le Noir Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza, Tiranë

Botuar më 08/08/2020
paga e kenaqshme

PUNETORE KERKOHET

Paga: paga e kenaqshme |

Punetore per Byrektore, Adresa: Rruga Ferit Xhajko afer dispanceris

Botuar më 07/08/2020
paga e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER/E Restorant Deti Jon Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

0.692.032.015, me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. Ismail Qemali, prane RTSH-se

Botuar më 07/08/2020
Paga e kenaqshme

PUNONJESE BULMETI Natyral permeti ( DYQAN BULMETI) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracione |

Puna turni I-re. Preferohet me banim afer zones, me eksperience pune, mosha deri ne 50 vjec, Adresa: Perballe spitalit Amerikan 3, rruga Bedri Karapici, Tiranë

Botuar më 07/08/2020
e kenaqshme + siguracione
)