Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Restorant ne Divjake

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune
Preferohen te dijne Italisht

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte


Botuar më 18/10/2019

)