Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ AGJENT SHITJESH per Tiranen dhe rrethet. Te njohe kasat dhe TVSh-ne, me patente C +...

Botuar më 21/09/2020
shume e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH Water Boutique Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete patente, me eksperience pune, mosha mbi 25 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

SANITARE Bar Juristi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Orari 06.30-11.00, Adresa: rr. Perlat Rexhepi, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Taverna King Pils Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e tij, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mine Peza, kryqezimi i rruges Fortuzi, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER/E RESTORANT PICERI NEW KING HOUSE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Me ose pa eksperience pune. kontakto ne: 0689036666, kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne:, Adresa: Mbrapa Casa Italias

Botuar më 22/09/2020
Ofrohet pagese shume e mire

SHITESE Pasticeri Furre Buke Likos Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Rruga e Kavajes, Ish Parku i Autobuzave, perbri me qendren Globe

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU Markat Peshku Koli Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Ish policia Bashkiake, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
Paga e kenaqshme

PJATALARESE SHEQER PIKANT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Paga e kenaqshme, Adresa: Parku i Liqenit, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES FAST-FOOD-I LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me motorrin e tij, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE LIKOS BURGER Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 50 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: rruga e Kavajes, prane qendres Globe, ish Parku i Autobuzave, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e kenaqshme

MENAXHERE Firma Lerdini shpk Kërkon të punësojë

Paga: e negociueshme |

(Femer). Te pergjigjet per punet e zyres, te njohe mire gjuhen angleze te folur dhe te shkruar, te kete njohuri te programeve baze te kompjuterit, te kete mbi 5 vjet eksperience pune, kushte shume te mira pune, te intersrat te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 22/09/2020
e negociueshme
)