Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Galaxy Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Bulevardi ri, ish Stacioni trenit

Botuar më 30/06/2020

)