Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

WHITE DREAM HOTEL

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune te meparshme Te jene korrekt dhe disponibelTe kete komunikim te mire me klientet dhe stafin e punesTe kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

Detyrat dhe Pagesa

I/e motivuar dhe bashkepunues/e
E kenaqshme

Kontakte

Rruga Elbasanit, perballe Akademise se Rendit

Botuar më 10/10/2019

)