Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Bar Trattoria Orzo

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme
Kuahte shume te mira pune

Kontakte

Rr. “Barikadave”, tek Galeria (ish kinema 17 Nentori).

Botuar më 09/11/2019

)