Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

BAR-KAFE "GRE-AR"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Orari punes 13:00 – 18:00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Adresa: Rr. “Dritan Hoxha” 500m posht zogut te Zi
Tiranë

Botuar më 07/10/2019

)