Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes

STAF RESTORANTI Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës

Paga: e kenaqshme |

Per Restorantet e saj edhe ne Shqiperi.Punonjësit do të kenë prioritet mikëpritjen e klientëve, marrjen e porosive si dhe përgatitjene ushqimit. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën emailit: Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

SANITARE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 40-50 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Vetem femra. Mosha nen 20-30 vjec., Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin :, Adresa: Rruga Robert Shvarc, Prane Qendres Kristal

Botuar më 25/05/2020
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTICERI QATO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per naten, me eksperience pune, Adresa: Adresa: Rr. Siri Kodra, tek ish frigoriferi, Tiranë

Botuar më 25/05/2020
e kenaqshme

SISTEMUES/E MARKETI Market tek zona Freskut Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga 28.000leke |

Preferohet me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 25/05/2020
Paga 28.000leke

SHITES Dyqan Vinotek Santa Margherita Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke bruto+bakshishe |

(Shites/Sherbyes vere ti bej te dyja pozicionet). orari i punes nga e hena ne te shtune 15.00-23.00. E diela 10.00-14.00, Adresa: Rr. "Islam Alla", numer 17

Botuar më 25/05/2020
35.000 leke bruto+bakshishe

KASIERE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kasiere, Punonjese banaku / Sistemuese raftesh. Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 25/05/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Kompani Produkte Ushqimore - Fruta/Perime Masabi Fruits shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e mire |

Te jete i afte ne kete profil pune, Adresa: Tirane. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 25/05/2020
Ofrohet page e mire

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com, Adresa: Qeparo

Botuar më 25/05/2020
ne baze te aftesive te punes
)