Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

Alegro Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

/ banakier. Ofrohen kushte te mira pune. Me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

21 Dhjetori
Tiranë

Botuar më 02/12/2019

)