Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 11/07/2019

KERKOHET Picier

Ne Ksamil (Sarande). Paga mujore 60000 leke i diskutueshem

Botuar më 19/07/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Ndihmese

Per ne kuzhine. Page e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 19/07/2019

Mengjezore Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me pervoje pune. Orari 07.00-15.30. E Diela pushim, Adresa: Rruga Siri Kodra, prane Frigoriferit

Botuar më 19/07/2019

ONYX Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Adresa: Tek Brryli, afer Maternitetit te Ri

Botuar më 18/07/2019

ONYX Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Tek Brryli, afer Maternitetit te Ri

Botuar më 18/07/2019

PASTIÇERI PASHA TURKE Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

(3 punonjes) per zonen e Jugut; Shqiperine e Mesme dhe per Tiranen. Me eksperience pune. Mosha 25 - 40 vjeç

Botuar më 18/07/2019

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Shitese

Per turnin e dyte, me eksperience pune me orar te plote ose te reduktuar. Kushte te mira pune dhe paga mjaft e mire, Adresa: 1) Tek Komuna e Parisit, Prane EHW dhe 2) Tek Liqeni, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 18/07/2019

Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë Specialist

Brumi. Me eksperience pune. Kushte te mira pune dhe paga mjaft e mire, Adresa: 1) Tek Komuna e Parisit, Prane EHW dhe 2) Tek Liqeni, prane kopeshtit zoologjik

Botuar më 18/07/2019

Diamond Caffe Kërkon të punësojë Banakier

Turni 3. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori

Botuar më 18/07/2019

Hotel Boka Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi, Pazari Ri

Botuar më 18/07/2019