Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pjatalarese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Pastruese

Per restorant peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Peshku Altea Kërkon të punësojë Shites/e

Peshku. Paga dhe kushte te mira pune, Adresa: Vorri i Bomit

Botuar me 19/10/2018

Restorant Piceri Gusto Italiano Kërkon të punësojë Kamariere

(femer). Te dije Italisht, Anglisht. Te kete eksperience pune. Paga shume e mire., A...

Botuar me 18/10/2018

Serenata Korcare Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Prane Institutit te Fiskultures

Botuar me 12/10/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Adresa 1: Blv. “Zogu I”, prane stacioni t...

Botuar me 11/10/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, tek libri Universitar

Botuar me 20/10/2018

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Shitese

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rruga "Mine Peza", afer Prokurorise se Tiranes

Botuar me 20/10/2018

HOTEL BOUTIQUE “VILA VERDE” Kërkon të punësojë Sanitare

Te kete eksperience pune ne hoteleri. Turni I. Pagese e kenaqshme + siguracion. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Isa Boletini”, tek kryqezimi Selvise

Botuar me 20/10/2018

Bar Kafe De Lux Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion. 1 dite ne jave pushim, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar me 20/10/2018

KERKOJME Kamarier

TEK KRYQEZIMI I ALI DEMIT ME TREGUN ELEKTRIK. PAGA 20000 LEKE DHE SIGURACIONE

Botuar me 19/10/2018

KMY Kërkon të punësojë Kamarier

Bari.Te jete me eksperience pune ne te njejtin pozicion. I gatshem te punoje me turne. Mosha preferohet mbi 25 vjec. MENYRA E APLIKIMIT*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre(CV dhe Referenca) me email ne adresat elektronike drejtoriaeblerjeve@kmy.al dhe info@kmy.alKandidatet mund te paraqiten cdo dite nga e hena ne te premte tek zyrat qendrore te KMY-se, ora 09:00-11:00

Botuar me 19/10/2018

KMY Kërkon të punësojë Picier/e

Te jete me eksperience pune ne te njejtin pozicion Mosha preferohet mbi 25 vjec MENYRA E APLIKIMIT*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre(CV dhe Referenca) me email ne adresat elektronike drejtoriaeblerjeve@kmy.al dhe info@kmy.alKandidatet mund te paraqiten cdo dite nga e hena ne te premte tek zyrat qendrore te KMY-se, ora 09:00-11:00

Botuar me 19/10/2018

KMY Kërkon të punësojë Banakiere

Bari (Femer).Preferohet me eksperience pune ne te njejtin pozicion. Te jete e gatshme te punuar me turne Mosha preferohet 30 - 45 vjec. MENYRA E APLIKIMIT*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre(CV dhe Referenca) me email ne adresat elektronike drejtoriaeblerjeve@kmy.al dhe info@kmy.alKandidatet mund te paraqiten cdo dite nga e hena ne te premte tek zyrat qendrore te KMY-se, ora 09:00-11:00

Botuar me 19/10/2018