Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Hotel ne Golem Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Përshkrim

Me eksperience pune. Puna afatgjate (jo sezonale). Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Golem, plazh

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Hotel ne golem, kuzhinier/e

Botuar më 14/06/2018

Telefon