Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Yolo Bar Kërkon të punësojë Banakier

Puna me 2 turne. Paga e kenaqshme + siguracione, Adresa: Rr. Kavajes, Kompleksi Delij...

Botuar më 22/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist) me motorrin e picerise. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda...

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

Piceri Neri Kërkon të punësojë Picier

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Brenda Qendres Concord Center

Botuar më 16/07/2019

BAR M'ROOMS Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", kompleksi Kontak...

Botuar më 16/07/2019

FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë Shitese

Kushte te mira pune, page e kenaqshme, Adresa: Rr. “Kongresi Manastirit", siper shkolles Çajupi

Botuar më 23/07/2019

Dyqan Peshku Kërkon të punësojë Zgarist

Te jete me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Kryqezimi I Varrit te Bamit

Botuar më 23/07/2019

ZGARA SUPREME Kërkon të punësojë Motorrist

Orari 12:00-23:00. Paga mbi 50.000Leke. Motorri dhe karburanti i firmes., Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/07/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Kamarier/e

Puna me Turne. Paga e kenaqshme+pushim+transport, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/07/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Pastruese

Puna 3.5 ore, 08.00-11.30. Paga 12.000 leke, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/07/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Zgarist

Me eksperience pune. Puna me Turne, Tiranë, Adresa: Rr. Kavajes, tek ish Parku Autobuzave

Botuar më 22/07/2019

Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 22/07/2019

Bar Restorant Juvenilja Castelio Kërkon të punësojë Banakier

Page dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Mbrapa stadiumit Qemal Stafa

Botuar më 22/07/2019

BUTIK FJONGO Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 18 – 25 vjeç Te kete eksperience pune Puna me turne. Te jete pa preukopime te tjera. Paga shume e kenaqshme, Adresa: Rr. “Barriadave”, tek ish kinema 17 Nentori, (Galeria)

Botuar më 22/07/2019

Furre Buke Europa Kërkon të punësojë Shitese

Ofrohet pagese e kenaqshme, kushte shume te mira pune. Mosha 18- 40 vjeç, Adresa: Tek Fresku

Botuar më 22/07/2019