Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania e njohur Amerikane, BURGER KING® e pranishme në rreth 100 shtete të botës,do të hapi së shpejti Restorantet e saj edhe në Shqiperi.Aktualisht, Kompania Kërkon të punësojë Staf

Restoranti, të gatshshëm në mikëpritjen e klientëve,në marrjen e porosive si dhe përgatitjen e tyre. Të asistojnë në operacionet e përditshme të Restorantit dhe të sigurojnë pastërtinë epërgjithshme të tij. Kërkesat: • Të jeni të orientuar në shërbimin ndaj klientit;• Të jeni të motivuar të punoni ne grup;• Të jeni të gatshëm të punoni me orar fleksibël;Eksperience në këtë lloj industrie është e preferueshme. Ne ofrojme kushte të shkëlqyera pune, pagesë konkuruese, 2 ditë pushim në javedhe mundësi zhvillimi në karrierë.Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në në adresën e e-mailit: hr@burgerking.al ose të telefojnë në numrin e kontaktit: Pranimi i aplikimeve do të jetë deri në datën 6 Qershor 2019. Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.

Botuar më 26/05/2019

Hotel ne Bunec te Sarandes Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha 25 – 45 vjeç. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Sarande, Bunec

Botuar më 26/05/2019

Bar Restorant ne Qeparo Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

- KREPIER. Me eksperience pune minimalisht 2 vjet. Paga e kenaqshme. Ushqim dhe strehim i garantuar, Adresa: Himare, Qeparo

Botuar më 26/05/2019

Bar Restorant ne Qeparo Kërkon të punësojë Kamarier

Te kene njohuri te mira te gjuhes Angleze. Me eksperience pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Botuar më 26/05/2019

KOMPLEKSI FAFA Kërkon të punësojë Asistent

/Asistente ekonomiste, Adresa: Mali Robit, Golem, Kavaje

Botuar më 26/05/2019

Bar Restorant Piceri “VERANDA,” ne TEG Kërkon të punësojë Hostes

Gjuha e huaj perben avantazh. Te jete korrekte dhe serioze ne pune. Ofrohen kushte pune dhe pagese të kënaqshme, Adresa: Dergoni CV ne: financier@veranda.al

Botuar më 26/05/2019

Bar Marco Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Mosha deri ne 30 vjec , te kete eksperience pune , Paga e kenaqshme, Adresa: Prane Shkolles Vasil Shanto

Botuar më 25/05/2019