Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Hotel City Center Kërkon të punësojë Recepsionist

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Hotel city center, recepsionist
Përshkrim

Ose Recepsionste. Turni I dhe II. Te dijn Anglisht, Italisht. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rrugica "Zenel Baboci", tek rruga e Barrikadave, pallat i ri.


Botuar më 13/06/2019

Telefon