Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

BAR KAFE "DELSI" Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Puna 4 ore paradite dhe 4 ore pasdite. Paga 20.000 leke. Mosha: 25-35 vjeç, Adresa: Rr. "Besim Alla", pallatet Cabej, Yzberisht

Botuar më 13/12/2018

FAST FOOD M&M Kërkon të punësojë Shperndares

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per Fast-Foodi, (Motorrist). Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Blv. Zogu I

Botuar më 13/12/2018
e kenaqshme + sigurime

Dyqan me veshje te perdorura Kërkon të punësojë Shitese

Puna 6 ore ne dite, me turne, paga 20.000 Leke + sigurime, Adresa: Tek 21 Dhjetori, prane Kmy ose supermarket Joena

Botuar më 13/12/2018

BAR KAFE "FLORA " Kërkon të punësojë Banakier/e

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit".

Botuar më 13/12/2018

KERKOHET Banakiere

Te kete eksperience pune, Adresa: Rr. e Dibres, kompleksi Halili perballe viles Gold

Botuar më 13/12/2018

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune ne furre druri, Adresa: Tek 9 Keteshet, Rr. “Qemal Stafa”, prane shkolles “Fan Noli”

Botuar më 13/12/2018

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Tek 9 Keteshet, Rr. “Qemal Stafa”, prane shkolles “Fan Noli”

Botuar më 13/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Shitese

-VAJZA PER SHERBIM. Kerkohen: Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe gatishmeri per t'i sherbyer klienteve ne menyren me te mire te mundeshme. Preferohen te jene afatgjate. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto):, Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me eksperienc pune mbi 2 vjet. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto), Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018

"PASTIÇERI REKA" Kërkon të punësojë Kasiere

Me eksperience pune. Te interesuarat te na kontaktojne ne adresen e-mail (CV me foto), Adresa: 1) Pazari Ri. 2) Rr. "Komuna Parisit"

Botuar më 13/12/2018