Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HOTEL “TE STEFI”, NE QEPARO Kërkon të punësojë Kamarier restoranti

Përshkrim

Me eksperience. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Himare, Qeparo.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Hotel “te stefi”, ne qeparo, kamarier restoranti

Botuar më 12/07/2018

Telefon