Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 21/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 14/09/2018

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent

Agjente per marrje porosish (femra dhe meshkuj) dhe agjente per shitje direkte me furgon. Kandidatet preferohet te kene eksperience ne fushen e distribucionit vecanerisht ne industrine ushqimore, si dhe te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B , klasi C perbe, Tiranë

Botuar me 23/09/2018

KREPERIA MILANO Kërkon të punësojë Krepier/e

Me eksperience pune. Pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri"

Botuar me 23/09/2018

Fly Room Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kene eksperience pune, njohuri komunikimi te mira, Adresa: Tek Brylli, pa vajt tek marteniteti i ri

Botuar me 23/09/2018

FURRE BUKE PASTICERI "LOSHA" kerkon zgjerim stafi: Shitese

Mosha 20 – 35 vjeç, Adresa: Rruga Irfan Tomini, pallati me Shigjeta

Botuar me 22/09/2018

FURRE BUKE PASTICERI "LOSHA" kerkon zgjerim stafi: Pastiçiere

Adresa: Rruga Irfan Tomini, pallati me Shigjeta

Botuar me 22/09/2018

Kerkohet Specialiste byreku

Orari punes 07:00 – 15:00. E Shtuna dhe e Diela pushim, Adresa: Rr. “Drago Siliqi”, prane shkolles 9-vjeçare "Osman Myderizi"

Botuar me 22/09/2018