Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

HELIOS GASTRONOMI Kërkon të punësojë Picier

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për industrinë ushqimore dhe pije
Helios gastronomi, picier
Përshkrim

Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme. Dergoni CV me foto ne: hr@heliosgastronomi.com, Adresa: Rr. "Besim Alla", prane Kompleksit Cabej.


Botuar më 12/07/2019

Telefon