Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kamarier/e

Grill House

Kërkon të punësojë

Kriteret

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. E diela pushim

Kontakte

Qender Tirane

Botuar më 12/08/2019