Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bar Kafe Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga 20000 + siguracione, Adresa: Rruga e Kosovareve, Kompleksi Dinamo,

Botuar më 23/05/2018

Wine bar Shelter Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Prokuroria e Tiranes

Botuar më 23/05/2018

Wine bar Shelter Kërkon të punësojë Kamariere

Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Tek Prokuroria e Tiranes

Botuar më 23/05/2018

Frenki Pilafi Kërkon të punësojë Shperndares

(motorrist). Me motorrin e tij, Adresa: Rr. “Riza Cerova” (rr. Dibres)

Botuar më 23/05/2018

Shoqeria AGS shpk me aktivitet Sherbimi i ushqimit te gatuar dhe shperndarja tek pacientet, menca, etj. Kërkon të punësojë Ndihmese

Ne Kuzhine (F). Puna me turne (2 turne). Kandidatet pranohen edhe pa pervoje ne fushen e Kuzhines/ puna e pershtatshme edhe per fillestar apo student. Mosha deri 45 vjeç. Page e kenaqshme. Ofrohen kushte te mira pune dhe korrektesi ne pagesa. Dergoni CV tuaj ne Email: info@ags.al / ose ne, Adresa: Rr. “Beqir Luga”, p. 3, shk 1/1, afer Pazarit te Ri

Botuar më 23/05/2018

BAR LE' CAFFE Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: baze + sigurime |

Me eksperience pune. Mosha deri 22 vjec. Xhiro ditore shume e mire, bakshishe te kenaqshme, Tiranë, Adresa: Blv. “Bajram Curri”, ngjitur me karburant Kastratin

Botuar më 23/05/2018
baze + sigurime

FURRE BUKE "MANE" Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune ne Furre Buke, Adresa: Rr. "4 Deshmoret",

Botuar më 23/05/2018

Piceri Hentea Kërkon të punësojë Picier

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Orari i punes 8 ore. Mundesi pushimi, 1 dite ne jave, Adresa: Rr."Teodor Keko", Unaza e Re

Botuar më 23/05/2018
e kenaqshme

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me pervoje pune dhe gjuhe te huaj. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionian"

Botuar më 23/05/2018

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Picier

Me pervoje pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionia"

Botuar më 23/05/2018