Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Bulevardi Zogu I, prane Stacionit te tren...

Botuar më 19/06/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Punonjese

Per kendin e lojrave. Per me teper lutemi kontaktoni ne:, Adresa: Prane Freskut

Botuar më 19/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Usta

Te mirefillte ne fushen e mobileris. Mosha deri 45 vjec. Te jete i pajisur me patente...

Botuar më 18/06/2018

Mobileri ABM Kërkon të punësojë Ndihmes

Per mobileri. Me ose pa eksperience pune. Mundesisht te kete patemte., Adresa: Ish Po...

Botuar më 18/06/2018

WHINE BAR MOMO, (LOKAL SERIOZ) Kërkon të punësojë Banakier/e

Puna part time ose full time, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 24/06/2018

WHINE BAR MOMO, (LOKAL SERIOZ) Kërkon të punësojë Kamarier/e

Puna part time ose full time, Adresa: Rr. “Myslym Shyri”

Botuar më 24/06/2018

Hapet Bar Restorant ne Kosove Kërkon të punësojë Kamariere

(Femra). Kamarjere Femra. Mosha 25-35 vjeçAkomodim I siguruar. Paga 50.000 leke-100.000 leke. Te interesuarit te kontaktojne edhe ne weber me numrin

Botuar më 24/06/2018

Hotel ne Golem Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Me eksperience pune. Puna afatgjate (jo sezonale). Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Golem, plazh

Botuar më 24/06/2018

PICERI PIKANTE Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune ne furre druri. Paga e kenaqshme., Tiranë, Adresa: Rruga Myslym Shyri

Botuar më 23/06/2018

FURRE BUKE Kërkon të punësojë Shperndares

Orari 17:00-22:30. Motorri i garantuar, me eksperience pune. Paga 20000 leke, Adresa: Rruga Don Bosko

Botuar më 23/06/2018

BAR BOX Kërkon të punësojë Kamarier

TURNI I ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: BLLOK, PERLAT REXHEPI

Botuar më 23/06/2018

Vila Amsterdam Kërkon të punësojë Kamarier/e

BARI DHE RESTORANTI, TE DIJE GJUHE TE HUAJA, Adresa: Perball Ambasades Holandeze

Botuar më 23/06/2018

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza

Botuar më 23/06/2018