Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KUZHINIER RESTORANT NE QEPARO Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantua...

Botuar më 15/05/2020
ne baze te aftesive te punes

OPERATORE BIG MARKET VASIL SHANTO OFRON VENDE PUNE VAKANTE PER

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Operatore Finance. Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik. Te punoje ne grup. Te interesuarit te paraqiten ne market nga e Hena ne te Premte ne oren 08-15.00, Tiranë

Botuar më 24/05/2020
dhe kushte pune te kenaqshme

KUZHINIER Restorant ne Qeparo Kërkon të punësojë

Paga: ne baze te aftesive te punes |

Me eksperience pune. Te jene te edukuar, te sjellshem dhe te paster. Fjetja e garantuar. Dergoni CV ne: draudedraude73@gmail.com, Adresa: Qeparo

Botuar më 24/05/2020
ne baze te aftesive te punes

AGJENT SHITJESH Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca e punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 24/05/2020
e kenaqshme

MENAXHER MARKETINGU Firma ARANI shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Avantazh eksperienca punes. Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", frigoriferi mishit, Tirane

Botuar më 24/05/2020
e kenaqshme

ASISTENTE WATER BOUTIQUE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Per showroom. Kandidatja duhet te plotesoje kushtet:Te jete e komunikueshmeTe mesoje shpejt produket dhe sherbimet qe ofron kompaniaTe kete eksperienca te mepareshme te ngjashmeTe dije te perdore financen 5, te interesuarat te dergojne cv ne adresen e emailit ose te kontaktojne ne numrin

Botuar më 23/05/2020
E kenaqshme

PUNETORE KUZHINE RESTORANT PESHKU "PIREU FISH", kerkon te punesoje Punetore Kuzhine (Pjatalarese)

Paga: e kenaqshme |

Orari punes 08:00 - 16:00 dhe 15:00 - 23:00, Adresa: Mbrapa Ekspozites Shqiperia Sot

Botuar më 23/05/2020
e kenaqshme

KASIERE New Real Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rr. “Jordan Misja”

Botuar më 23/05/2020
e kenaqshme

PUNETORE MARKETI JULAND MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me dhe pa eksperience pune. mosha mbi 18 vjeç. transporti i garantuar dhe paga e kenaqshme. te interesuarit te dergojne cv ne:, Adresa: 1.Rr. "Mine Peza". 2.Kodra Diellit

Botuar më 23/05/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES FAST-FOOD-I Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 23/05/2020
e kenaqshme

PICIER Pica Hallall Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Elbasant”, prane Mullirit te Vjeter dhe Kendit te Lojrave 7 Xhuxhat

Botuar më 23/05/2020
e kenaqshme
)