Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FURRTAR / FURRXHI

Pastiçeri

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna me turne. Me eksperience pune.

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Kushte te mira pune

Kontakte

LEZHE-SHENGJIN

Botuar më 30/06/2020

)