Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Furrtar / Furrxhi

FURRE PASTICERI MUCAJ

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune, page e kenaqeshme.

Kontakte

Lulishtja 1 Maji, Perballe ish Ekspozites dhe kopshti Botanik dhe te Zogu i Zi

Botuar më 12/08/2019