Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE Kerkojme Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga fir...

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 21/02/2020
dhe kushte te mira pune

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KAMARIER/E Trocadero Bar Lounge

Paga: shume e kenaqshme dhe siguracione |

Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. Liman Kaba, Kompleksi Dinamo, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
shume e kenaqshme dhe siguracione

AGJENT SHITJESH Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze e kenaqshme + bonuse |

Per marrje porosish dhe shitje direkte per Tiranen. Kandidatet te kene eksperience ne fushen e distribucionit dhe ne industrine ushqimore, te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B, klasi C perben avantazh, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Km2, Mezes, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Paga baze e kenaqshme + bonuse

SHOFER Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze e kenaqshme |

Per shperndarje, te jete korrekt dhe i pergjegjshem, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Km 2, Mezes, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
Paga baze e kenaqshme

PUNONJESE Big Market Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

VAJZA TE MOSHES 18-30 VJEÇ, Adresa: Tek ish Stacioni i Trenit, Tirane

Botuar më 27/02/2020
e mire

NDIHMES FURRXHI Fast Food Arabian BAKERY Kërkon të punësojë

Paga: paga maximumi 300euro |

Te dije te pergatise brumin, mosha 20-30 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Myslym Shyri, prane karburant Kastrati, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
paga maximumi 300euro

PUNONJESE Kerkohet

Paga: Paga neto 30.000 leke ne muaj |

Punonjese Marketi me eksperience pune ne nje nga sektoret: fruta perime, kase ose banak. Mosha 22-40 vjec. Nje dite ne jave pushim, te interesuarat te kontaktojne ne nr tel ose te dergojne cv tek adresa e emailit

Botuar më 27/02/2020
Paga neto 30.000 leke ne muaj

AGJENT SHITJESH Siel 2008 Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Tirane dhe rrethe, per shitje dere me dere per produkte ushqimoreKriteret: Te kete mbaruar te pakten arsimin e mesemTe kete eksperience pune ne shitje min 2 vjet. Te jete i paisur me leje drejtimi automjeti, Te kete aftesi shume te mira bindese dhe negociuese

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE "HOUSE OF BAKERY" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ofrohen kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

/ Motorrist. Me motorrin e tij. Kushte te mira pune., me eksperience pune, vetem personat e interesuar te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
shume e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT-PICERI "KLEDI" Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jene AFATGJATE, me eksperience te meparshme pune ne restorant, vetem te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit, Adresa: Rruga e Kavajes, ngjitur me Condor Center, Tiranë

Botuar më 27/02/2020
shume e kenaqshme
)