Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJES/E KOMPANIA ARANI Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohet pagese e kenaqshme |

- Djem dhe vajza si punonjes ne fabrike. * Puna me 1 turn, * avantazh pervoja ne pune...

Botuar më 16/09/2019
* Ofrohet pagese e kenaqshme

Bel Cafe Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Tek Brryli

Botuar më 12/09/2019
e kenaqshme

Luna bar Kërkon të punësojë Kamarier

Te kete njohuri dhe per banakun. Page e kenaqshme. Preferohet me banim afer zones, Adresa: Rruga Artan Lenja, ish Fusha Aviacionit, afer 21 Dhjetorit

Botuar më 19/09/2019

Bar Kafe Viana Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqeshme |

Te kete eksperience pune, Tiranë, Adresa: Komuna e Parisit , kompleksi Kika 2

Botuar më 19/09/2019
e kenaqeshme

LONG HILL REZIDENCE Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kete njohuri te gjuhes angleze. Mosha deri ne 30 vjec. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te dergojne CV ne viber ose what's app, Adresa: Prane Qendres Tregtare Teg

Botuar më 19/09/2019

Kerkohet Menaxher/e

Paga: shume e kenaqshme |

Te kete eksperience pune ne fushen e shitjeve te produkteve te pasticerise

Botuar më 19/09/2019
shume e kenaqshme

Kerkohet Pasticier/e

Paga: shume e kenaqshme |

Te kete eksperience pune

Botuar më 19/09/2019
shume e kenaqshme

Whisky Bar Tirana ne Bllok Kërkon të punësojë Pastruese

Page e kenaqshme+sigurime. Orari i punes 7.15-15.30, Adresa: Ish Blloku, perballe Vodafon

Botuar më 19/09/2019

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Pastruese

Page e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza. Per me teper informacion kontaktoni ne:

Botuar më 19/09/2019

Markat Restorant "Fish Time" Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus

Botuar më 19/09/2019

Rixhis Restorant Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme + siguracion., Adresa: Rr. “Perlat Rexhepi”, prane gardes

Botuar më 19/09/2019

Piceri Seven Kërkon të punësojë Punetore

Vajza per piceri, Adresa: Rruga e Durresit

Botuar më 19/09/2019