Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 21/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 14/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 14/09/2018

Bar Restorant Spago Kërkon të punësojë Kamarier

Restoranti. Me eksperience pune. Te dije dhe banakun. E Diela pushim, Adresa: Tek Materniteti i ri, rruga "Nazmi Rushiti"

Botuar me 21/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 21/09/2018

Mia Bar & Kend Lojrash Kërkon të punësojë Kamarier

-Banakier, nje person qe ti beje te dyja, Paga e kenaqshme+siguracione, Tiranë, Adresa: Yzberisht, perballe Karburant Alpet, kati II

Botuar me 20/09/2018

PROVINCA SHPK Kërkon të punësojë Sanitare

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa qendres Globe

Botuar me 20/09/2018

PROVINCA SHPK Kërkon të punësojë Kamarier

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa qendres Globe

Botuar me 20/09/2018

BAR-KAFE "ARESI" Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune, orari 06.00-14.00, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, pas Ambulances nr.9, prane "21 Dhjetorit"

Botuar me 20/09/2018

BLOOM COFFEE Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: ish AMC, Laprake, te sheshi "Shqiponja"

Botuar me 20/09/2018

BLOOM COFFEE Kërkon të punësojë Kamarier

Adresa: ish AMC, Laprake, te sheshi "Shqiponja"

Botuar me 20/09/2018

Furre buke pasticeri Fragolino Kërkon të punësojë Sanitare

Paga: e kenaqshme |

Tiranë, Adresa: Ymer Kurti Tek sheshi Willson

Botuar me 20/09/2018
e kenaqshme

Furre buke pasticeri Fragolino Kërkon të punësojë Shitese

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune , mosha mbi 30 vjec., Tiranë, Adresa: Ymer Kurti Tek sheshi Willson

Botuar me 20/09/2018
e kenaqshme