Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Shitese

FURRE BUKE - PASTIÇERI KERKON TE PUNESOJE

Kriteret

Orari i punes me ose pa eksperience pune. Orari i punes 06:00-14:00 dhe 14:00 - 22 :00. Paga +sigurime te paguara

Kontakte

Rruga e Thesarit te Fresku

Botuar më 18/08/2019