Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

PAGA DHE KUSHTE PUNE TE KENAQSHME, Adresa: Rr. “Stefanaq Pollo", kryqezimi i disko Venue, Porcelan.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Embëlsira, akullore
Furre buke pastiçeri, shitese

Botuar më 11/07/2018

Telefon