Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Shitese

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Embëlsira, akullore
Furre buke-pasticeri elinikon, shitese
Përshkrim

Per piken Elinikon ne QTU(brenda SPAR dhe dyqanet e tjera). Eksperienca perben avantazh. Mosha 20-35 vjec. Kushte e punes dhe paga shume te kenaqshme, Tiranë, Adresa: Adresa per intervista : Komuna e Parisit, kompleksi KIKA 2(ngjitur me banken NOA)


Botuar më 09/07/2019

Telefon