Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë Punonjese

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Produkte ushqimore
Furre buke-pasticeri elinikon, punonjese
Përshkrim

Byreku dhe kruasani. Me ose pa eksperience pune ne kete fushe. Kushtet e punes dhe paga shume te kenaqshme., Tiranë


Botuar më 09/07/2019

Telefon
Email