Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kamarier

(2 punonjes). Me eksperience pune. Paga 20.000 leke+siguracion dhe pa eksperience 15....

Botuar më 14/08/2018

BAR RESTORANT 2 LUANET Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Me eksperience pune. Transport i garantuar. Preferohen me banim prane zones, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 20/08/2018

BAR RESTORANT 2 LUANET Punonjese kuzhine

Transport i garantuar. Preferohen me banim prane zones, Adresa: Rruga Nacionale Tirane Dajt. Telefononi mbas ores 10/00 ne:

Botuar më 20/08/2018

Bar Kafe Roma Kërkon të punësojë Banakiere

(F). Mosha 25-40 vjec. Te kete eksperience pune. Paga e kenaqshme. Kushte mira pune. Te jene te paraqitshme, Adresa: Tek pallatet Agimi

Botuar më 20/08/2018

ART HOME Kërkon të punësojë Ekonomist/e

Me eksperience pune. Te dije programin Financa 5, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 20/08/2018

Piceri Kreperi Kërkon të punësojë Picier

Adresa: 10m poshte restorant Freskut, prane Basic Nnack Bar, kryqezimi i teleferikut

Botuar më 20/08/2018

Piceri Kreperi Kërkon të punësojë Punetor

Ose Punetore per Snack, Adresa: 10m poshte restorant Freskut, prane Basic Nnack Bar, kryqezimi i teleferikut

Botuar më 20/08/2018

Piceri Kreperi Kërkon të punësojë Krepier/e

Adresa: 10m poshte restorant Freskut, prane Basic Nnack Bar, kryqezimi i teleferikut

Botuar më 20/08/2018

Restorant Kërkon të punësojë Pastruese

Per Restorant. Mosha mbi 45 vjeç. Puna me 2 turne. Te jene familjare. Paga 25.000 leke, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 20/08/2018

Kerkohet staf Kërkon të punësojë Kamarier/e

Per te punuar ne restorant aziatik ne Kosove dhe Tirane.Paga shume e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 19/08/2018

Kerkohet staf Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me njohuri mbi kuzhinen e peshkut per te punuar ne restorant aziatik ne Kosove dhe Tirane.Paga shume e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Tiranë

Botuar më 19/08/2018