Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Picier

Me eksperience pune. Paga 40.000 leke+siguracione+ ushqim. Nje dite ne jave pushim, T...

Botuar më 20/08/2019

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune. Paga e sigurte. Puna e sigurt. Sigurimet te paguara 100% nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 24/08/2019

RESTORANT SELF SERVICE Kërkon të punësojë Kuzhinier

Ose Kuzhiniere per kuzhine Self Service. Ofrohet page e kenaqshme. E Diela pushim. Orari punes 08:00 – 17:00, Adresa: Tirane

Botuar më 24/08/2019

BAR KAFE DENISI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Brenda Tregut Industrial, Rr. "5 Maji"

Botuar më 24/08/2019

Big Market TRENI Kërkon të punësojë Punetore

Per ne sektorin e Fruta Perimeve. Mosha 25 – 45 vjeç. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Tek stacioni trenit

Botuar më 23/08/2019

FAST FOOD Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(Femer/ Mashkull). Kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Prane qendres Kristal, rruga Robert Shvarc

Botuar më 23/08/2019

FAST FOOD Kërkon të punësojë Shperndares fast-food-i

Preferohet me motorrin e tij, Tiranë, Adresa: Prane qendres Kristal, rruga Robert Shvarc

Botuar më 23/08/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Zgarist

Adresa: Rruga e Kavajes, tek Ish-praku i Autobuzave

Botuar më 23/08/2019

ZGARA OPTIMUS Kërkon të punësojë Pjatalarese

Puna me turne dhe transporti i siguruar, Adresa: Rruga e Kavajes, tek Ish-praku i Autobuzave

Botuar më 23/08/2019

Furre Buke Pasticeri Kërkon të punësojë Shitese

Tiranë, Adresa: Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini

Botuar më 23/08/2019

Zgara Tirones 1 Kërkon të punësojë Zgarist

Per restorant, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: rruga e Kavajes perballe Proper Pizza

Botuar më 23/08/2019