Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ...

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

BANAKIERE BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore |

(Femer)e cila do te merret edhe me qerimin dhe pastrimin e frutave. Nje dite pushimi ne jave. Preferohen mosha 25-40 vjece, me eksperience pune ne banak ose ne kuzhine. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit, Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 20/11/2019
30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore

PUNONJES FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Per turnin e trete, te jene meshkuj, dhe te jene me banim afer zones, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: 21 Dhjetori, prane Oslos, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
Paga e kenaqshme

PUNONJESE Market peshku Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme si dhe ushqim |

Orari i punes 13.30-21.30. Dy dite ne muaj pushim. kushte te mira pune. Eksperienca e punes perben perparesi., Adresa: Stadiumi Dinamo

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme si dhe ushqim

BANAKIERE ZGARA KORCA TEK JU

Paga: 35.000 leke |

Puna me turne. Me eksperience pune, deri ne 40 vjeç, Adresa: Pazari Ri, Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 19/11/2019
35.000 leke

ZGARIST ZGARA KORCA TEK JU

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Pazari Ri, Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER RESTORANT TRADITA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E diela pushim. Orari punes 10:00 - 18:00, Adresa: Rr. "Brigada VIII", ne bllok

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

PICIER Bar Piceri Stacioni Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Dibres", prane gjimnazit Partizani

Botuar më 19/11/2019
Ofrohet page e kenaqshme

SHITESE FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Dritan Hoxha”, kullat Hawai, poshte klinikes "Glob", Laprake

Botuar më 19/11/2019
E kenaqshme

SHITESE MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per produkte bulmeti ne market, Adresa: Tiranë

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

PUNONJESE SALLE Big Market

Paga: e kenaqshme |

* Mosha e preferuar 18-30 vjec. * Te kene arsimin e mesem, eksperienca perben avantazh, Adresa: Tek Tregu Elektrik, (ngjitur me njesine bashkiake nr 2)

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme
)