Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

"FLY RESTO - LOUNGE", NE DURRES Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

Pastiçerie. Te kete njohuri dhe ne Banak. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Durres, Vollga, perballe shetitore Taulantia

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
"fly resto - lounge", ne durres, shitese

Botuar më 15/07/2018

Telefon