Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FISH SHOP RESTORANT kerkon per ne Drimadhe dhe Tirane Pjatalarese

Përshkrim

Me eksperience pune, Adresa: Fish Shop ne Drimadhe dhe Fish Shop ne Tirane

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Fish shop restorant kerkon per ne drimadhe dhe tirane, pjatalarese

Botuar më 15/06/2018

Telefon