Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FISH SHOP RESTORANT kerkon per ne Drimadhe dhe Tirane Ndihmes kuzhinier

Përshkrim

Me eksperience pune, Adresa: Fish Shop ne Drimadhe dhe Fish Shop ne Tirane

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime për restorante
Fish shop restorant kerkon per ne drimadhe dhe tirane, ndihmes kuzhinier

Botuar më 15/06/2018

Telefon