Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohet Staf Financiere

Me eksperience pune mbi 5 vjet dhe te dije programet Alfa, Financa 5 me mundesi rritj...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Shofer

Me pervoje pune ne shperndarje buke dhe uje te bidonave 6 dhe 10 liter (me interest ...

Botuar me 24/09/2018

Kerkohet Staf Elektromekanik

Me pervoje pune ne furra buke , ose linja prodhimi agroushqimore

Botuar me 24/09/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 20/09/2018

TWIST BAR Kërkon të punësojë Kamariere

/Kamarier. Me eksperience pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar me 01/09/2018

Kerkohet Operator

Per Lloto. Me eksperience pune. Mosha mbi 21 vjeç. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Adresa: Ish Profarma, 200m mbi karburant Kastrati, tek Xhamlliku

Botuar me 25/09/2018

FURRE BUKE AMNON Kërkon të punësojë Shitese

Per turnin e dyte, Tiranë, Adresa: Ngjitur me Komisariatin nr.4, Rruga- Ura

Botuar me 25/09/2018

Bar Kafe Piceri Kërkon të punësojë Shperndares picash

(Motorrist). Me motorrin tone., Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar me 25/09/2018

Bar Kafe Picri Kërkon të punësojë Picier/e

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar me 25/09/2018

Bar Kafe Piceri Kërkon të punësojë Kamariere

Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar me 25/09/2018

KERKOHET Specialiste byreku

Paga e kenaqshme+sigurime, turni i paradites, Tiranë, Adresa: Zogu i Zi

Botuar me 25/09/2018

BAR PASTICERI DEA Kërkon të punësojë Ndihmes pasticiere

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme., Adresa: Ish Parku i Autobuzave

Botuar me 25/09/2018

Bar Teknologjiku Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Turni i pare, Adresa: Rruga e Kavajes, Pallati me Shigjeta, ne hyrje te Shkolles Hoteleri Turizem

Botuar me 25/09/2018

Piceria Fish Time Kërkon të punësojë Shperndares

(motorrist). Me motorrin e tij. Te kete pervoje pune. Paga shume e kenaqshme + siguracion. Puna me afat te plote kohor, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus

Botuar me 25/09/2018

Piceria Fish Time Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier

Me pervoje pune te pakten mbi 2 vjet. Paga shume e kenaqshme + siguracion. Puna me afat te plote kohor, Adresa: Rr. “Don Bosko”, perballe Vizion Plus

Botuar me 25/09/2018