Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Restorant Boni Kërkon të punësojë Kamarier

(2 punonjes). Me eksperience pune. Paga 20.000 leke+siguracion dhe pa eksperience 15....

Botuar më 14/08/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Kombinat

Botuar më 20/08/2018

Napoleon Wine & Spirits Shop Kërkon të punësojë Shitese

Full-Time dhe Part-time, tek dyqanet Napoleon. Te kene eksperience pune ne fushen e shitjes dhe ne marredhenie me klientet.Te njohin gjuhet e huaja kryesisht anglisht. Te interesuarat te dergojne cv ne adresen supervisor.alwsd@outlook.com

Botuar më 20/08/2018

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Specialist

Me eksperience pune. Puna turni 3, Tiranë, Adresa: Tek Liqeni

Botuar më 20/08/2018

Bar Lounge Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Sami Frasheri”, prane 21 Dhjetorit dhe bllokut te ambasadave

Botuar më 20/08/2018

Bar Lounge Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Sami Frasheri”, prane 21 Dhjetorit dhe bllokut te ambasadave

Botuar më 20/08/2018

Bar Lounge Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Sami Frasheri”, prane 21 Dhjetorit dhe bllokut te ambasadave

Botuar më 20/08/2018

BAR-KAFE-LLOTO Kërkon të punësojë Kamarier

/ Operator lloto, i njejti person ti beje te dyja pozicionet, te jete i afte te beje dhe punen e banakut. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, ish-parku i autobuzave, perballe policise Bashkiake

Botuar më 20/08/2018

Pasticeri Artos Kërkon të punësojë Pasticier/e

Me eksperience pune, paga shume e mire, vetem turni I, Adresa: Rruga Shefqet Musaraj, pas Universitetit Europian

Botuar më 20/08/2018

Bar Restorant Pata Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. “Qemal Stafa”, perballe shkolles se Kuqe

Botuar më 20/08/2018