Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

KUZHINIERE Kerkohet

Paga: dhe kushte te mira pune |

Per kuzhine tradicionale. Me eksperience pune., Adresa: Rr. "Myslym Keta", ...

Botuar më 11/02/2020
dhe kushte te mira pune

BANAKIER/E Bar Kafe Gold Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga Sadik Petrela afer Venue, Porcelan

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Gold Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga Sadik Petrela afer Venue, Porcelan

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Kids Planet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira , me kohe te plote ose te pjeshme, Adresa: Rr. "Iqmet Buzi", 500m siper spitalit te Kafsheve, pa vajtur ne Sauk

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PASTRUESE Kids Planet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Iqmet Buzi", 500m siper spitalit te Kafsheve, pa vajtur ne Sauk

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Kids Planet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira, Adresa: Rr. "Iqmet Buzi", 500m siper spitalit te Kafsheve, pa vajtur ne Sauk

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Bar Kafe Panorama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Perballe spitalit te femijeve

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar Kafe Panorama Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna turni I, Adresa: Perballe spitalit te femijeve

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: ne nivelet e tregut. |

(me motorr). Me arsim te mesem. Te jete i paisur me leje drejtimi. Te njohe shtrirjen teritoriale te Tiranes. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
ne nivelet e tregut.

KUZHINIER Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(pasta, Zgare). Puna me dy turne. Te njohe mire sektorin (pasta/zgare) ne kuzhine. Arsimi i mesem (prioritet arsimi profesional). Me eksperience pune ne kuzhine. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PJATALARESE Restorant Piceri Era Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-50 vjeç. Puna me 2 turne. Te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "Eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme
)