Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Bar Kafe Kërkon të punësojë Banakier

Adresa: Rr. "Durresit", perballe shkolles "Qemal Stafa"

Botuar më 18/12/2018

Restorant Gjelltore Boni (ambient familjar) Kërkon të punësojë Pjatalarese

Me ose pa pervoje pune. Me pervoje pune, paga 25.000 leke+ siguracion ndersa pa pervoje pune paga 22.000 leke+siguracion, me prespektive per rritje. (Jo studente) te ciles i pelqen kuzhina por qe do ta filloje punen si pjatalarese. Mosha deri 40 vjeç. Personat e afte me pas do te punojne si Nd/Kuzhiniere. Mbas 1 viti ne baze te pervojes mund te marrin dhe çertifkate per kuzhiniere., Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 18/12/2018

Restorant Gjelltore Boni (ambient familjar) Kërkon të punësojë Kamarier

Ose KamariereTe mos jete ne maredhenie shkolle. Turni I, orari 07:30 – 16:30 dhe turni II, orari 11:30 – 20:30. Me eksperience pune paga 22.000 leke + siguracion dhe pa eksperience pune paga 17.000 leke + siguracion, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 18/12/2018

BAR KAFE BRIXHINA Kërkon të punësojë Kamarier/e

Adresa: Rr. "Budi", prane Qytetit Studenti

Botuar më 18/12/2018

Fast Food – Byrektore Tetova Kërkon të punësojë Punonjese fast-food

Me eksperience pune. Puna turni II, Adresa: Rr. “Qemal Stafa”, tek Pazari Ri

Botuar më 18/12/2018

Restorant Amor Kërkon të punësojë Punonjese Kuzhine

Paga e negociueshme, nje dite ne jave pushim dhe kushte te mira pune. Orari nga ora 09.00-17.00, Adresa: Pranë stadiumit “Dinamo”, kryqezimi i Komunes se Parisit, mbrapa Bar Grand

Botuar më 18/12/2018

FURRE BUKE PASTICERI Kërkon të punësojë Sanitare

Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rruga "Mine Peza", afer Prokurorise se Tiranes

Botuar më 18/12/2018

Bar-Kreperi Milky Kërkon të punësojë Pjatalarese

Page shume e kenaqshme+siguracion, puna 1 turn orari 12.00-20.00, Tiranë, Adresa: Rr. Pjeter Bogdani, perballe me Telekomin, ngjitur me Loli Pop

Botuar më 18/12/2018