Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KREPERI "HARIS", NE DHERMI Kërkon të punësojë Krepier/e

Me eksperience pune. Strehim dhe ushqim i siguruar, Adresa: Dhermi.

Botuar më 24/05/2018

PICERI SAPORITA Kërkon të punësojë Kamarier

(M), Adresa: Tek Stadiumi Dinamo ish tregu i makinave vga krahu i tribunes

Botuar më 24/05/2018

Bar Kafe “HARLI” Kërkon të punësojë Staf

(Djem dhe Vajza). Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 24/05/2018

PICERI SAPORITA Kërkon të punësojë Pjatalarese

Adresa: Tek Stadiumi Dinamo ish tregu i makinave vga krahu i tribunes

Botuar më 24/05/2018

Bar Restorant Avea (lokal i ri) Kërkon të punësojë Kamarier/e

Bari dhe Restoranti. Te jene me eksperience pune, Adresa: Kompleksi Delijorgji, rr. "Kavajes". Lutemi kontaktoni mbas ores 09:00 ne:

Botuar më 24/05/2018

Bar Restorant Avea (lokal i ri) Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Kompleksi Delijorgji, rr. "Kavajes". Lutemi kontaktoni mbas ores 09:00 ne:

Botuar më 24/05/2018

Bar Restorant Avea (lokal i ri) Kërkon të punësojë Pastruese

Me eksperience pune, Adresa: Kompleksi Delijorgji, rr. "Kavajes". Lutemi kontaktoni mbas ores 09:00 ne:

Botuar më 24/05/2018

Bar Restorant Avea (lokal i ri) Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhinier/e

Adresa: Kompleksi Delijorgji, rr. "Kavajes". Lutemi kontaktoni mbas ores 09:00 ne:

Botuar më 24/05/2018

SUPERMARKET "JULAND" Kërkon të punësojë Punonjese

Per market. Me eksperience pune ne kete profil., Paga e kenaqshme., Adresa: Rr. "Budi", prane Drejtoris se Higjenes

Botuar më 24/05/2018

Bar Restorant “SHTEPIA E TRENDAFILAVE” Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, Adresa: Tel Liqeni, prane kishes Ortodokse.

Botuar më 24/05/2018