Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bar Pasticeria Franceze Kërkon të punësojë Pastruese

Turni I, Adresa: Ish Blloku. Per me teper kontaktoni ne:

Botuar me 13/11/2018

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar me 09/11/2018

HOTEL SENATOR Kërkon të punësojë Kuzhiniere

(F). Mosha 35 – 55 vjeç. Me eksperience pune ne fushen e hotelerise. Aplikoni ne E-mail: aplikime@hotelsenator-al.com, Adresa: Rr. "Fortuzi".

Botuar me 15/11/2018

Pastiçeri Dolçe Arbi Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Puna me dy turne (turni i pare dhe turni i dyte te alternuar). Te mos kete prokupime te tjera, Adresa: Rr. "Dibres", perballe viles Gold

Botuar me 15/11/2018

Bar Restorant "Ajsberg" Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Page e kenaqshme, Adresa: Rr. “Dibres”, perballe spitalit Nene Tereza.

Botuar me 15/11/2018

Restorant (ambient familjar) Kërkon të punësojë Recepsioniste

/Recepsionist. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ambient familjar

Botuar me 15/11/2018

Restorant (ambient familjar) Kërkon të punësojë Pjatalarese

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ambient familjar

Botuar me 15/11/2018

Kerkohet Kamarier/e

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Ambient familjar

Botuar me 15/11/2018

FIRMA TRIS EXPORT IMPORT SH.P.K Kërkon të punësojë Agjent marketingu

2 agjente, preferohen me eksperience pune. Te kene edhe makinat e tyre, Adresa: Nikel, Fushe Kruje

Botuar me 15/11/2018

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience ne Bar dhe Restorant. Paga e kenaqshme+sigurime, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar me 14/11/2018

Bar Restorant Deseo Kërkon të punësojë Ndihmes kuzhiniere

Paga e kenaqshme+sigurime, Adresa: Perballe Martenitetit te ri

Botuar me 14/11/2018

Kerkohet Teknolog

Bulmeti. Me eksperience pune, Adresa: Tirane. Te interesuarit te dergojne CV ne: hysa.bledar@yahoo.comose te dergojne sms ne whatsApp:

Botuar me 14/11/2018