Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR-RESTORANT VIKING Kërkon të punësojë Kamariere

Restoranti. Puna turni I, Adresa: Rr. “Asim Zeneli” ,pranë RTSH-se. Orari i tele...

Botuar më 11/12/2018

Kerkohen Punonjese

Femra per Mbushje Ulliri, Puna 8 ore ne ditë, Pagese dhe kushte pune shume te mira, ...

Botuar më 11/12/2018

RESTORANT PESHKU "PIREU FISH" Kërkon të punësojë Punetore

Kuzhine/Pjatalarese. Puna turni II, Adresa: Rr. "Elbasanit”, prane Drejtorise ...

Botuar më 10/12/2018

Supermarket Conad brenda kompleksit "Delijorgji" Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Te kete mbaruar shkollen Hoteleri Turizmi e preferueshme ose Kurse apo Kualifikime ne lidhje me Kuzhinen dhe sherbimin. Te kete eksperience pune me shume se 3 vite. Pagese shume e mire. Cdokush i/e afte per te permbushur keto kerkesa eshte i/e lutur te na kontaktoje, ne email rbetaj.conad@pronatyra.al ose bnjerezore.conad@pronatyra.al ose Nr.telefoni. Dokumentacioni i nevojshem -CV me fotografi

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Motorrist

Te jete serioz ne pune. Paga 30.000 leke+suguracion, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Paga 35.000 leke+sigurime, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Kompleksi Dine Kërkon të punësojë Punonjes fast-foodi

(F/M). Paga 35.000 leke+sigurime, Adresa: Ne kryqezim te Oxhakut me Porcelanin, rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 14/12/2018

Cheers Pub Tirana Kërkon të punësojë Banakier/e

(F/M). Me eksperience pune. Turni I. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Pjeter Bogdani”, ish blloku

Botuar më 14/12/2018

BAR “DEUTSCHLAND" (PICERI) Kërkon të punësojë Picier

Puna part time, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 14/12/2018

BAR “DEUTSCHLAND" (PICERI) Kërkon të punësojë Ndihmese

Ne piceri., Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek Dispanceria, prane stacionit te trenit

Botuar më 14/12/2018

Bar Sofia Kërkon të punësojë Pastruese

Me kohe te pjeseshme, mosha deri ne 40 vjec, Tiranë, Adresa: Rruga Komuna e Parisit, prane EHW

Botuar më 14/12/2018

Bar Sofia Kërkon të punësojë Kamariere

Femer, paga e kenaqeshme + siguracione, Tiranë, Adresa: Rruga Komuna e Parisit, prane EHW

Botuar më 14/12/2018

HELIOS GASTRONOMI Kërkon të punësojë Shef salle

Kriteret: - Eksperience pune te ngjashme. - I afte te punoje ne grup. - Mosha 25 - 35 vjeç. Ofrohet: Page e kenaqshme. Kushte te mira pune. Te interesuarit te paraqiten me CV ne:, Adresa: Rr. "Besim Alla", prane Kompleksit Cabej ose te kontaktojne ne:

Botuar më 14/12/2018