Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Banakiere

BIOTEKA JUICE & SMOOTHIE SHOP

Kërkon të punësojë

Kriteret

Femer! Paga 30.000 leke+bakshishe dhe sigurime shoqerore. Nje dite pushimi ne jave. Preferohen mosha 23-35 vjece, me eksperience pune ne banak. Te jene te komunikueshme pasi perfshihet edhe pjesa e sherbimit ndaj klientit

Kontakte

Adresa: Rruga Ibrahim Rugova, Prapa Presidences

Botuar më 18/08/2019